Фінік мазафаті Roniya 600г

80 грн.     $

Фінік мазафаті Roniya (Ронік) вживають не тільки як десерт, їх також додають у різні фруктові салати, використовують для приготування кондитерських виробів, мюслі та напоїв. В Україну привозять лише сушені фініки – у такому вигляді вони здатні протягом тривалого періоду зберігати свій смак та корисні властивості.

- +
Add to Wishlist

Фінік мазафаті Roniya

Фініки Ронік справді мають широкий спектр корисних якостей. Вони будуть корисні при втомі та перевтомі, анемії, гіпертонії, паралічі лицьового нерва, туберкульозі та серцево-судинних захворюваннях. Крім того вони заспокоюють кашель, мають відхаркувальну, тонізуючу та зміцнюючу дію, і сприятливо впливають на мозкову діяльність. Особливо корисно вживати фініки жінкам у період вагітності та пологів, та при лактації. Вони полегшують процес пологів та стимулюють вироблення молока в жіночому організмі.

Фініки також посилюють здатність організму протистояти різним інфекціям, зміцнюють серце, печінку та нирки, підтримують кислотний баланс організму та значно знижують ризик утворення пухлин та онкологічних захворювань. Доведено, що регулярне вживання фініків позитивно впливає на роботу головного мозку, а також підвищує загальний імунітет людини.

Фініки зовсім не містять холестерину!

Артикул: T17333 Категорія: Позначка:

Start typing and press Enter to search

Ваші покупки:

Немає товарів у кошику.

Всі результати пошуку